.

 

 

 

 

 

 

 

Your success story

starts here

separator

 

 

 

 

 

 

 
30LAT 1650

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

 

Centrum Szkoleń Językowych

poliglota

 

 

 

 

 

 

 

 

   
logo poliglota gfal www 1500

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

 

Centrum Szkoleń Biznesowych

LiDerSKILLS

 

 

 

 

 

 

 

 

   
logo poliglota liderskills www 1500

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

 

b l o g

poliglota

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Centrum usług szkoleniowych i tłumaczeniowych
świadczące kompleksowe usługi B2B

 separator 

Naszą misję realizujemy z powodzeniem już od 30 lat. Ułatwiamy oraz wspomagamy komunikację
pomiędzy przedstawicielami różnych obszarów językowych oraz kulturowych.
Zapraszamy do skorzystania z organizowanych przez nas szkoleń (kursów) językowych oraz kulturowych dla firm.

 

 

 

Poliglota stawia na wielojęzyczność

separator

Trzon naszej działalności stanowią szkolenia z najpopularniejszych języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego. Jednak na tym nie kończy się oferta Poligloty!
Nasze motto:

go for another language

Zobowiązuje nas do sprawnego nauczenia Cię wybranego języka.

 

cc951b171970b8cf158c63f7b350efe8

 

 

 

 

 

Firmy działające na arenie międzynarodowej muszą myśleć globalnie. By tak było należy pokonać bariery językowe i kulturowe.

Naszą misją jest ułatwianie komunikacji i współpracy między polskimi, a zagranicznymi partnerami biznesowymi. Dlatego naszym Klientom oferujemy użyteczne szkolenia kulturowe i językowe oraz konsultacje czy sesje coachingu międzykulturowego.
LiDerSKILLS pomoże w pokonaniu bariery kulturowej.

KZ_line_01

Korzyści płynące z udziału w kursie językowym za granicą są niepodważalne i nikogo nie trzeba chyba o tym przekonywać. Szczególnie polecić je należy tym wszystkim, którzy uczestniczą w różnych kursach językowych w kraju. Miesięczny kurs wyjazdowy może znacznie przyspieszyć proces nauki, a ponadto daje dodatkową szansę na poznanie kultury i życia codziennego danego kraju, co z kolei stanowi silny bodziec motywujący do dalszej nauki.

POLIGLOTA, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych, chętnie pomoże Państwu w wyborze właściwej szkoły i najlepszego kursu.

49c9e840f2a7280aa282347e189f9e1f

 

 

 

 

Centrum Szkoleń Językowych z ponad 25-letnim doświadczeniem

separator

Nasz profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług, co zostało pięciokrotnie potwierdzone przez przyznany nam Znak Jakości PASE.

 

Centrum Szkoleń Językowych
kurs językowe dla firm i instytucji

separator

 Oferujemy skuteczne kursy i szkolenia językowe dla firm w całej Polsce.
Sprawdź naszą ofertę i postaw na profesjonalistów.

go for logo

Szkolenia

 

14c92bc7001e02864d66a4af5d1b158b

Międzykulturowa komunikacja biznesowa

Nasze szkolenia oraz warsztaty kulturowe pomogą Ci w zrozumieniu koncepcji międzykulturowości i jej miejsca we współczesnym świecie. Przedstawimy Ci modele zachowań w biznesie, dowiesz się jak przebiegają granice między kulturami i w jaki sposób znaleźć drogę do zrozumienia między podziałami. Współpracujemy tylko z najlepszymi psychologami i trenerami międzykulturowymi!

 

28c01844b4800c3c43dee826800fa89c

Kręgi kulturowe

Jeśli planujesz wejść na nowy, zagraniczny rynek lub zależy Ci na utrzymaniu odpowiedniej pozycji, powinieneś znać kulturę i zwyczaje swojego partnera biznesowego. To sprawi, że współpraca stanie się łatwiejsza, a także pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu. Dlatego warto skorzystać z naszej szerokiej oferty szkoleń i warsztatów językowych i kulturowych. Klienci są dla nas najważniejsi dlatego program zajęć zostanie dostosowany do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

 
 

 0db18a8d09ce4489b8313a9d2fea1d0c

Międzykulturowe aspekty prawne

Współpraca biznesowa z zagranicznym partnerem, czy też eksport produktów i usług wymagają szerokiej wiedzy na temat kraju, z którego pochodzi. Powinna ona dotyczyć zarówno aspektów kulturowych, jak i prawnych. Prawo w każdym kraju jest inne, co może prowadzić do licznych nieporozumień, których jednak można uniknąć. Dzięki naszym szkoleniom nie będziesz już musiał zastanawiać się czy wręczenie prezentu urzędnikowi jest nieetyczne. Dowiesz się na co zwracać uwagę w kontaktach z klientami z innych krajów, a przede wszystkim przybliżymy Ci zagadnienia kultury biznesu oraz prawa danego państwa czy obszaru kulturowego. Podczas szkoleń kulturowych nasi specjaliści udzielą Ci praktycznych rad, popartych rzetelną wiedzą.

 

 078fc2a8312cb3c1ed0acf93ae6242aa

Przywództwo i zarządzanie
(Leadership & Management – workshops in English)

Szkolenia z tego cyklu pozwolą uczestnikom aktywnie rozwijać potencjał przywódczy, kształtować relacje międzyludzkie w zespole, sprawnie rozwiązywać dylematy etyczne oraz konflikty. Doskonalenie umiejętności negocjacyjnych przekłada się na zwiększenie efektywności zespołu oraz poprawę organizacji. Program prowadzony jest przez doświadczonego amerykańskiego trenera - majora amerykańskich wojsk lądowych w stanie spoczynku, absolwenta West Point.

 

 

Centrum Usług Tłumaczeniowych

separator

w uzupełnieniu oferty szkoleniowej oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe w obrębie wszystkich najpopularniejszych języków używanych na świecie.
Świadczymy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe, w zakresie tłumaczeń ustnych (symultanicznych i konsekutywnych),
tłumaczeń pisemnych oraz weryfikację i korektę tekstów.

Wykonujemy również tłumaczenie przysięgłe (pisemne i ustne).

Kursy językow za granicą - możliwości

Wprawdzie największy szczyt wyjazdowy przypada na miesiące letnie, to jednak nasza oferta jest aktualna cały rok i tym bardziej warta polecenia poza sezonem, że trudniej wtedy spotkać na tym samym kursie innych rodaków. A to z kolei daje mniej możliwości (czytaj: pokus) posługiwania się przy każdej okazji językiem ojczystym.

Proponowana przez POLIGLOTĘ oferta obejmuje różnorodne typy kursów. Można więc pojechać na kurs 2-tygodniowy lub na dowolną wielokrotność tego czasu. Można uczestniczyć w kursach mniej lub bardziej intensywnych. Jeśli proponowany tygodniowy wymiar godzin jest dla kogoś niewystarczający, można go poszerzyć o zajęcia indywidualne, lub skorzystać z laboratorium komputerowego lub video. Kurs może dotyczyć zarówno języka ogólnego jak i dowolnego specjalistycznego, bądź łączyć w sobie obydwa te elementy. Ceny kursów są zróżnicowane, i zależne od wielu czynników: intensywności kursu, zakwaterowania, wyżywienia czy usług dodatkowych (np. transfer z/na lotnisko) Każdy ma możliwość wyboru spośród różnych opcjii finansowych.

Na kurs języka francuskiego zapraszamy do perły Lazurowego Wybrzeża - Nicei, w Alpy do Les Saisie koło Albertville, u podnóża Mont Blanc oraz oczywiście w Paryżu. Języka niemieckiego można uczyć się w kilkunastu miastach na terenie Niemiec m.in. w Berlinie, Frankfurcie, Monachium, Wiesbaden. We Włoszech proponujemy kursy włoskiego w Mediolanie i Florencji.

Naukę hiszpańskiego w Maladze, można połączyć z atrakcjami plażowania na Costa del Sol i zwiedzaniem licznych zabytków Andaluzji, a także Sewilli, Alicante i Salamance.

Na miejsce nauki rosyjskiego warto wybrać Wenecję Północy czyli Sankt Petersburg.

Na koniec nikogo nie trzeba chyba przekonywać o atrakcyjności wyjazdu na kurs angielskiego do Auckland w Nowej Zelandii, Melbourne, Sydney, Perth, Gold Coast lub Brisbane w Australii. W Kanadzie oferujemy kursy w okolicy Vancouver. Decydując się na kurs w Stanach Zjednoczonych mamy do wyboru Nowy Jork, Boston, San Francisco, San Diego oraz słoneczną Florydę. I wreszcie Anglia - tu do wyboru mamy szkoły w Londynie, tradycyjnych ośrodkach akademickich Cambridge i Oxfordzie oraz kilku miastach nadmorskich w południowej Anglii: Bournemouth, Brighton & Hove, Hastings, Portsmouth.

Centrum Szkoleń i Kursów Językowych dla firm

 separator

Oferujemy skuteczne kursy i szkolenia językowe dla firm w całej Polsce.
Sprawdź naszą ofertę i postaw na profesjonalistów.

 

    
SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM AUDYT KOMPETENCYJNY COACHING KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH KURSY JĘZYKOWE ZA GRANICĄ
 Checkbox white red  Checkbox white red  Checkbox white red  Checkbox white red

 

 

 

SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM

Nasz profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług, co zostało pięciokrotnie potwierdzone przez przyznany nam Znak Jakości PASE.

Checkbox white red

 

 

 

       
 

KONSULTACJE

W trakcie rozwoju kariery może zdarzyć się tak zwana relokacja, czyli przeniesienie do innego kraju. Stanowi ona wielką szansę, jest jednak również ogromnym wyzwaniem. Dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować i poznać kulturę kraju, w którym rozpoczynamy pracę.

Oferujemy indywidualne konsultacje, które nie tylko pomogą dostosować się do warunków kulturowych nowego kraju, ale też zapewnią przewagę nad konkurencją. Udział w konsultacjach w realny sposób przełoży się na efektywną współpracę, a w rezultacie na zysk dla firmy.

 

a10c70ff8a2b1a1ad9e1a57a5b02ac1c

COACHING

Doświadczenia związane z pracą w środowisku wielokulturowym mogą stanowić dla menedżera zarówno wyzwanie jak i duże obciążenie zawodowe. Coaching międzykulturowy to metoda wspierająca sukces organizacji oraz pozwalająca na wykorzystanie zasobów menedżera do rozwoju jego kompetencji kulturowych. Umiejętności jakie podczas coachingu rozwija lider, pozwalają mu na skuteczną komunikację z podwładnymi i stosowanie odpowiedniego stylu komunikacji w zależności od potrzeb zespołu oraz celów organizacji. W konsekwencji prowadzi to do wykształcenia wysokiego poziomu kompetencji w zarządzaniu wielokulturowym zespołem czy międzynarodowymi projektami. Coaching międzykulturowy to doskonała możliwość dla organizacji, które chcą wesprzeć swoich liderów w podnoszeniu kompetencji związanych z efektywną pracą w środowisku międzykulturowym.

 

 

       

9a704e900c4d6f444a0b4b30c4ff87fa

Solidnie i rzetelnie wykonane tłumaczenie – to sukces firmy. Powierzenie usługi tłumaczenia naszej firmie jest gwarancją solidności i terminowości zlecenia.

Nasze Centrum Usług Tłumaczeniowych oferuje:

 • tłumaczenia pisemne 
  • zwykłe 
  • uwierzytelnione
 • tłumaczenia ustne
  • konsekutywne
  • symultaniczne
  • szeptane
 • weryfikację tłumaczeń pisemnych

 

AUDYT KOMPETENCYJNY

W trosce o zapewnienie naszym Klientom kompleksowej obsługi potrzeb językowych, Centrum Szkoleń Językowych POLIGLOTA oferuje usługę audytu językowego.

Checkbox white red

 

 

COACHING KOMPETENCJI
JĘZYKOWYCH

 Coaching kompetencj językowych to odblokowanie potencjału osoby w celu maksymalizacji jej dokonań i działań w procesie nauki języka obcego.

Checkbox white red

 

 

KURSY JĘZYKOWE ZA GRANICĄ

Korzyści płynące z udziału w kursie językowym za granicą są niepodważalne. Szczególnie jednak polecamy je tym wszystkim, którzy uczęszczają do szkół językowych w kraju.

Checkbox white blue

 

 

 

Centrum Szkoleń Biznesowych

  separator

  Coraz więcej firm, działając na arenie międzynarodowej zaczyna myśleć globalnie. Niesie to za sobą szereg wyzwań,
którym trzeba stawić czoła, takich jak pokonanie barier geograficznych, językowych, a przede wszystkim kulturowych.
Chcąc ułatwić Twojej firmie, odnalezienie się na szerszym terytorium niż regionalne,
oferujemy użyteczne szkolenia kulturowe dla biznesu, konsultacje oraz sesje coachingu

lider logo

 

 

b305cfc5a60311bcbe4c12f17e097f37
 

Typy kursów

 • Kurs języka ogólnego
 • Kurs języka ogólnego z elementami środowiska pracy
 • Kurs specjalistyczny
 • → średnio-zaawansowany
 • Kurs konwersacyjny
 • → zaawansowany 

Nasze programy

 

  cea47b3595bfdc4c9fdf99eda248f83b   f76eef16d55cc2ab8fb26b47fe22bc9f   0b9e28d9ec5109e0aba99d4a1811ea66  
 

KULTURA POLSKA W ŚRODOWISKU BIZNESOWYM

 

NEGOCJACJE W ŚRODOWISKU MIĘDZYKULTUROWYM

 

PRZYWÓDZTWO I ZARZĄDZANIE

 
  więcej   więcej   więcej  

Nasza szkoła języków obcych oferuje usługi tłumaczeniowe z różnych dziedzin, od tłumaczeń ogólnych
po specjalistyczne np.: finansowe (bankowość, podatki, księgowość), prawne/prawnicze, techniczne i inne.

 

Zakres tłumaczeń pisemnych:

umowy

dokumenty

opracowania

artykuły 

formularze

prezentacje

dokumenty rekrutacyjne

i wiele innych...

Zakres tłumaczeń ustnych:

rozmowy i negocjacje handlowe

konferencje

posiedzenia rad nadzorczych

wizyty i szkolenia prowadzone przez zagranicznych ekspertów

rekrutacje pracowników

szkolenia wewnętrzne u Klienta

i wiele innych...

 
   

Centrum Usług Tłumaczeniowych

W naszej szkole języków obcych zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą lingwistów, a także z wieloma ekspertami z różnych dziedzin. Wielu naszych tłumaczy to członkowie prestiżowych organizacji branżowych – Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich, czy też Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS, a także tłumacze akredytowani przy NOT. 

 
 

 

4bfffdf3d62c42a9b0e29b48af51e718
 

Kursy specjalistyczne

 • Bankwość i finanse,
 • Prawo,
 • Hotelarstwo i Turystyka,
 • Medycyna,
 • Korespondencja formalna w obcym języku,
 • Kursy dla pracowników IT,
 • Prowadzenie spotkań,
 • Prowadzenie prezentacji,
 • Negocjacje

Zapytaj o kurs innej specjalności

 

7ed0c4010c56c2a94657e14f47f36d41
 

Warsztaty jęzkowe

 • język angielski w zarządzaniu projektem,

 • język angielski w zarządzaniu ryzykiem (na poziomie międzynarodowym)

 • język angielski w zarządzaniu jakością

 • język angielski dla finansitów

 • język angielski w świecie polityki

 • interkulturowa komunikacja w biznesie   

komunikacja międzykulturowa

 KOMUNIKACJA MIĘDZYKULTUROWA

Checkbox white blue

Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania (A1, A2, B1, B2, C1, C2)
zdefiniowanych 
w Europejskim Opisie Kształcenia Językowego (CEFR).

 

Formy szkoleń

Szkolenia językowe mogą odbywać się w różnych formach, z intensywnością dostosowaną do potrzeb i możliwości kursantów. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klienta. Sam wybierasz formę, miejsce i terminy szkolenia.  


 

Nasze propozycje:

 • zajęcia grupowe (mini-grupy,  kursy  w siedzibie klienta)
 • zajęcia indywidualne (zajęcia w Poliglocie, kursy  w siedzibie klienta)
 • kursy językowe za granicą (nauka języka w Anglii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, USA)

Jak uczymy?

 • Nasze motto to „szkolenia szyte na miarę”
 • program dostosowujemy do zdiagnozowanych potrzeb i poczekiwań klienta 
 • na zajęciach stosujemy metodę komunikatywną: kładziemy nacisk na praktyczne wykorzystanie języka w pracy i poza nią.
 
         

e984b91f45662f4bd7e7f7e0ab15300a

 MIĘDZYKULTUROWE ASPEKTY PRAWNE

Checkbox white blue

28c01844b4800c3c43dee826800fa89c

 KRĘGI KULTUROWE

Checkbox white blue

75c370e56b9c590fcae09cbed89d6e63

 

 

Poufność

 

Wiemy, że gdy przekazujesz nam tekst do tłumaczenia, bądź korzystasz z usługi tłumaczeń ustnych, powierzasz nam tajemnice firmowe. Dlatego dbamy o Twoje bezpieczeństwo i posiadamy odpowiednie procedury gwarantujące poufność, a otrzymane informacje obejmujemy tajemnicą służbową.

Wszyscy pracownicy Poligloty, w tym tłumacze oraz personel pomocniczy, zostali zobowiązani do podpisania oświadczeń dotyczących zachowania w tajemnicy informacji związanych z klientami i świadczonymi usługami. Centrum Usług Szkoleniowych i Tłumaczeniowych Poliglota z Warszawy - zaufaj nam!

 

Centrum Usług Tłumaczeniowych

separator

w uzupełnieniu oferty szkoleniowej oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe w obrębie wszystkich najpopularniejszych języków używanych na świecie.
Świadczymy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe, w zakresie tłumaczeń ustnych (symultanicznych i konsekutywnych),
tłumaczeń pisemnych oraz weryfikację i korektę tekstów.

Wykonujemy również tłumaczenie przysięgłe (pisemne i ustne).

find logo

42285a56923c0068b898f59590e2cd0c

 

 

 

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

 

 Solidnie i rzetelnie wykonane tłumaczenie jest gwarancją sukcesu firmy. Doskonale wiemy, że ich jakość przekłada się na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Powierzając nam usługę tłumaczenia masz pewność, że wykonamy ją solidnie oraz w umówionym terminie. Nasza szkoła języków obcych oferuje usługi tłmaczeniowe z różnych dziedzin, od tłmaczeń ogólnych po specjalistyczne, w formie pisemnej oraz ustnej. Dbając o Twoje bezpieczeństwo posiadamy odpowiednie procedury gwarantujące poufność, a otrzymane informację obejmujemy tejemnicą służbową. Jeśli poszukujesz profesjonalnych tłumaczy, sprawdź szczegóły naszej oferty. 

Testy diagnostyczne ściśle dostosowanedo indywidualnych potrzeb klienta

audyt POLIGLOTY

e.poliglota

 

9a704e900c4d6f444a0b4b30c4ff87fa

 

Celem testów diagnostycznych jest zdiagnozowanie poziomu wyjściowego i/lub przyrostu wiedzy po zakończeniu szkolenia. Dokładne ustalenie poziomu znajomości języka wymaga testu składającego się z kilku części, z których każda bada odrębny zakres kompetencji komunikacyjnych.

Krótkie informacje o testach:

 • trwa około 90 minut
 • zawiera różnego rodzaju zadania: test wyboru, uzupełnianie luk, pytania typu prawda/fałsz
 • sprawdza następujące kompetencje: rozumienie ze słuchu oraz rozumienie tekstu pisanego, znajomość słownictwa oraz gramatyki 
 • maksymalna liczba punktów z testu to 100 punktów
 • wyniki widoczne są natychmiast po rozwiązaniu testu (zgodnie ze skalą poziomów Rady Europy)
 
         
 

Coaching kompetencji językowych

separator

 
“Coaching to wspomaganie ludzi w zdobyciu tego, czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia im, co mają robić.”
Definicja CoachWise
“Coaching jest sztuką ułatwiania drugiej osobie uczenia się, rozwoju i działania. Podnosi samoświadomość i pozwala dostrzegać dokonywane wybory.
Dzięki coachingowi ludzie znajdują własne rozwiązania, rozwijają umiejętności oraz zmieniają nastawienie i zachowanie.”
Jenny Rogers
“Sztuka facylitacji działania, uczenia się i rozwijania innych."
Erick Parsloe
“Coaching to odblokowanie potencjału osoby w celu maksymalizacji jej dokonań i działań.”
John Whitmore
 
     

Home

Oferujemy skuteczne kursy i szkolenia językowe dla firm w całej Polsce. Sprawdź naszą ofertę i postaw na profesjonalistów.

SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRMAUDYT KOMPETENCYJNY


COACHING KOMPETENCJI
JĘZYKOWYCH


KURSY JĘZYKOWE ZA GRANICĄ

 
jezyki 25
 

32fe2212b61691846d2cfd6520ad99e4

 

 

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą rozwiązań w zakresie komunikacji
(językowej i międzykulturowej) już od 1988 roku.

separator

 

 

Spółka została założona przez Magdalenę Lipińską Derlikowską, absolwentkę Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Andrzeja Derlikowskieg, ekonomistę i absolwenta SGH. Początkowo działaliśmy jako szkoła języków obcych,
prowadząc szkolenia otwarte dla dzieci, młodzieży i dorosłych z popularnych
języków europejskich: angielskiego, francuskiego oraz niemieckiego.
Stopniowo oferta szkoleń poszerzała się o inne języki. Wraz z jej poszerzeniem wśród naszych klientów, pojawiły się firmy i instystucje. Obecnie łącząc ofertę językową i biznesową proponujemy szereg szkoleń językowych z zakresu tematyki biznesowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nieustannie rozwijamy swoje umiejętności.

Obecnie w uzupełnieniu oferty związanej z komunikacją językową prowadzimy również szkolenia z zakresy komunkacji międzykuturowej skierowane dla odbiorcy biznesowego oraz urzędów publicznych.

 coaching 2Dla kogo przeznaczony jest coaching kompetencji językowych?

 

Dla wszystkich tych, którzy:

 • ciągle zaczynają uczyć się języka od początku
 • twierdzą, że brakuje im zdolności językowych
 • szybko tracą zapał do nauki języka
 • uważają, że jest dla nich za późno na naukę języka
 • sądzą, że angielski (francuski czy niemiecki) jest dla nich za trudny
 • próbowali już wszystkiego i nic z tego nie wyszło
 • boją się kolejnej porażki i w związku z tym rezygnują z podjęcia kolejnej próby
 • twierdzą, że nie mają czasu na naukę języka

 

Ale też dla tych, którzy:

 • dopiero zaczynają uczyć się języka obcego (pierwszego bądź kolejnego)
 • chcą uczyć się efektywniej
 • chcą widzieć rezultaty swojej pracy

 

Coaching kompetencji językowych to proces, w którym coach towarzyszy i pomaga klientowi w procesie odkrywania własnego potencjału i zasobów w celu optymalizowania procesu uczenia się języka, pokonywania barier i zahamowań, przy jednoczesnym budowaniu samoświadomości, motywacji i odpowiedzialności za proces uczenia się języka.

Coaching kompetencji językowych to proces, który poprzez m.in.

 • identyfikację zasobów (styl uczenia się, typy inteligencji, rodzaj motywacji)
 • maksymalizację potencjału
 • eliminowanie ograniczających przekonań
 • dopasowanie właściwych strategii pozwala odkryć sekret skutecznego uczenia się języka. 

1fd239d5d63ea8d3fc4a3f44f5c40ce3

Proces coachingu

 Standardowo na proces coachingu składa się 6-7 godzinnych (60 min.) sesji (konkretna liczba sesji ustalana jest każdorazowo z klientem). Pierwsza sesja jest sesją kontraktową, podczas której ustalane są zasady współpracy, a klient ma możliwość przedstawienia interesującej go tematyki. Następnie ustalany jest cel sesji coachingowych. Na ogół jest to cel ogólny, długoterminowy, dlatego też często dzielony jest na cele szczegółowe realizowane podczas kolejnych sesji.

Przykładowe obszary pracy:

 • autoprofilowanie - diagnoza poziomu wyjściowego
 • praca nad przekonaniami
 • budowanie motywacji
 • wypracowywanie optymalnych strategii rozwoju wybranych sprawności językowych
 • rozwój autonomii w procesie uczenia się języka obcego
 • zarządzanie czasem
 • tematyka poszczególnych sesji zależy wyłącznie od celów ogólnych i szczegółowych klienta

Korzyści:

 • odkrycie własnego potencjału
 • uświadomienie sobie bogactwa zasobów, jakimi dysponujemy w pracy nad językiem
 • wykształcenie samodzielności w rozwoju i doskonaleniu kompetencji językowych
 • wypracowanie skutecznych metod budowania i podtrzymywania motywacji
 • skuteczny rozwój kompetencji językowych
 • pokonanie barier oraz zahamowań
 
 

 

5ccd6c466a681c0d54cf5e4a1e71f694

Nauka za granicą

separator

Korzyści płynące z udziału w kursie językowym za granicą są niepodważalne. Szczególnie jednak polecamy je wszystkim tym, którzy uczęszczają do szkół języków obcych w kraju. Miesięczny kurs wyjazdowy może znacznie przyspieszyć proces nauczania, a ponadto daje dodatkową szansę na poznanie kultury i życia codziennego danego kraju, co stanowi silną motywację do dalszego kształcenia.

Poliglota wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych, chętnie pomoże Ci w wyborze właściwej
szkoły języów obcych oraz najlepszego kursu językowego.

 

 

oferta red

ludzik 01

Lektorzy
języków obcych

Nasza kadra dydaktyczna to:

 

 • profesjonalni lektorzy polscy, absolwenci studiów filologicznych z przygotowaniem metodycznym 
 • lektorzy zagraniczni (native speakers)  absolwenci uczelni wyższych z ukończonymi kursami metodycznymi, np. CELTA lub DELTA
 • wielu lektorów z wykształceniem dwukierunkowym np. filologia angielska + finanse i bankowość, etc. Dzięki temu zajęcia prowadzą nie tylko doświadczeni filolodzy, ale również ze specjaliści w wybranych przez Państwa branżach
 • lektorzy naszej szkoły językowej systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach metodycznych
   

mapa