Kursy językowe

za granicą

 

 

 

   
Korzyści płynące z udziału w kursie językowym za granicą są niepodważalne i nikogo nie trzeba chyba o tym przekonywać. Szczególnie polecić je należy tym wszystkim, którzy uczestniczą w różnych kursach językowych w kraju. Miesięczny kurs wyjazdowy może znacznie przyspieszyć proces nauki, a ponadto daje dodatkową szansę na poznanie kultury i życia codziennego danego kraju, co z kolei stanowi silny bodziec motywujący do dalszej nauki.

POLIGLOTA, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych, chętnie pomoże Państwu w wyborze właściwej szkoły i najlepszego kursu.

 

Wprawdzie największy szczyt wyjazdowy przypada na miesiące letnie, to jednak nasza oferta jest aktualna cały rok i tym bardziej warta polecenia poza sezonem, że trudniej wtedy spotkać na tym samym kursie innych rodaków. A to z kolei daje mniej możliwości (czytaj: pokus) posługiwania się przy każdej okazji językiem ojczystym.

Proponowana przez POLIGLOTĘ oferta obejmuje różnorodne typy kursów. Można więc pojechać na kurs 2-tygodniowy lub na dowolną wielokrotność tego czasu. Można uczestniczyć w kursach mniej lub bardziej intensywnych. Jeśli proponowany tygodniowy wymiar godzin jest dla kogoś niewystarczający, można go poszerzyć o zajęcia indywidualne, lub skorzystać z laboratorium komputerowego lub video. Kurs może dotyczyć zarówno języka ogólnego jak i dowolnego specjalistycznego, bądź łączyć w sobie obydwa te elementy. Ceny kursów są zróżnicowane, i zależne od wielu czynników: intensywności kursu, zakwaterowania, wyżywienia czy usług dodatkowych (np. transfer z/na lotnisko) Każdy ma możliwość wyboru spośród różnych opcjii finansowych.

Na kurs języka francuskiego zapraszamy do perły Lazurowego Wybrzeża - Nicei, w Alpy do Les Saisie koło Albertville, u podnóża Mont Blanc oraz oczywiście w Paryżu. Języka niemieckiego można uczyć się w kilkunastu miastach na terenie Niemiec m.in. w Berlinie, Frankfurcie, Monachium, Wiesbaden. We Włoszech proponujemy kursy włoskiego w Mediolanie i Florencji.

 

Naukę hiszpańskiego w Maladze, można połączyć z atrakcjami plażowania na Costa del Sol i zwiedzaniem licznych zabytków Andaluzji, a także Sewilli, Alicante i Salamance.

 

Na miejsce nauki rosyjskiego warto wybrać Wenecję Północy czyli Sankt Petersburg.

Na koniec nikogo nie trzeba chyba przekonywać o atrakcyjności wyjazdu na kurs angielskiego do Auckland w Nowej Zelandii, Melbourne, Sydney, Perth, Gold Coast lub Brisbane w Australii. W Kanadzie oferujemy kursy w okolicy Vancouver. Decydując się na kurs w Stanach Zjednoczonych mamy do wyboru Nowy Jork, Boston, San Francisco, San Diego oraz słoneczną Florydę. I wreszcie Anglia - tu do wyboru mamy szkoły w Londynie, tradycyjnych ośrodkach akademickich Cambridge i Oxfordzie oraz kilku miastach nadmorskich w południowej Anglii: Bournemouth, Brighton & Hove, Hastings, Portsmouth.

mapa