Centrum Szkoleń Językowych

poliglota

Poliglota stawia na wielojęzyczność

Trzon naszej działalności stanowią szkolenia z najpopularnioejszych języków: angielskiego, francuskiego, rozyjskiego i niemieckiego. Jadnak na tym nie kończy się ofarta Poligloty!
Zawarte w naszym kogo motto: 

go for another language

zobowiązuje do sprawnego i skutecznego nauczenia Cię wybranego języka.

Poliglota prowadzi szkolenia językowe online

Poza tradycyjnymi kursami w siedzibie klienta ofearujemy również szkolenia prowadzone zdalnie przez internet, przy wykorzystaniu platform komunikacyjnych.
Wykorzystujemy narzędzia takie jak MS Teams, Skype, Zoom czy Webex.
Ta nowoczesna forma kształcenia pozwala na znaczną oszczędność czasu, możliwość uczestniczenia w zajęciach zarówno z komputera jak i urządzeń mobilnych (tablet/smartfon) z dowolnego miejsca (biuro/dom).

Centrum Szkoleń i Kursów Językowych dla firm

Oferujemy skuteczne kursy i szkolenia językowe dla firm w całej Polsce.
Sprawdź naszą ofertę i postaw na profesjonalistów.

Centrum Szkoleń Językowych z ponad 33-letnim doświadczeniem

Nasz profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług, co zostało pięciokrotnie potwierdzone przez przyznany nam Znak Jakości PASE.

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą rozwiązań w zakresie komunikacji (językowej i międzykulturowej) już od 1988 roku.

Spółka została założona przez dr Magdalenę Lipińską-Derlikowską, absolwentkę Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Andrzeja Derlikowskiego, ekonomistę i absolwenta SGH. Początkowo działaliśmy jako szkoła języków obcych, prowadząc szkolenia otwarte dla dzieci, młodzieży i dorosłych z popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego oraz niemieckiego.

Od początku stawialiśmy na wielojęzyczność. Nazwa poliglota – zobowiązuje, dlatego stopniowo oferta szkoleń poszerzała się o inne języki. Wraz z jej poszerzeniem wśród naszych klientów, pojawiły się firmy i instystucje. Obecnie łącząc ofertę językową i biznesową proponujemy szereg szkoleń językowych z zakresu tematyki biznesowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nieustannie rozwijamy swoje umiejętności.

Obecnie w uzupełnieniu oferty związanej z komunikacją językową prowadzimy również szkolenia z zakresy komunkacji międzykuturowej skierowane dla odbiorcy biznesowego oraz urzędów publicznych.

Dopełnieniem ofert w zakresie komunikacji są usługi tłumaczeniowe.

Coaching kompetencji językowych

Coaching kompetencji językowych to proces, w którym nasi coachowie towarzyszą i pomagają klientom w procesie odkrywania własnego potencjału i zasobów w celu optymalizowania procesu uczenia się języka, pokonywania barier i zahamowań, przy jednoczesnym budowaniu samoświadomości, motywacji i odpowiedzialności za proces uczenia się języka.

Zapisz się na nasz newsletter

Wypełniając formularz po prawej stronie ekranu wyrażasz zgodę ma przetwarzanie twoich danych osobowych w nim zawartych przez spółkę Poliglota Sp. z o o., która jest administratorem tych danych.

informacje kontaktowe

Adres e-mail Biura Obsługi Klienta

poliglota@poliglota.com.pl

Adres e-mail (w sprawach rekrutacji lektorów, trenerów i tłumaczy)

praca@poliglota.com.pl

Tel. komórkowy

+48 683 428 193

Tel. komórkowy

+48 601 220 510

Tel. stacjonarny (chwilowo nieczynny z powodu pandemii)

+48 22 8220581

Adres

ul. Pruszkowska 17, 02-119 Warszawa, Polska