Centrum Usług Tłumaczeniowych

Poliglota

Centrum Usług Tłumaczeniowych

W uzupełnieniu oferty szkoleniowej oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe w obrębie wszystkich najpopularniejszych języków używanych na świecie. Świadczymy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe, w zakresie tłumaczeń ustnych (symultanicznych i konsekutywnych),
tłumaczeń pisemnych oraz weryfikację i korektę tekstów.
Wykonujemy również tłumaczenie przysięgłe (pisemne i ustne)

Solidnie i rzetelnie wykonane tłumaczenie – to sukces firmy. Powierzenie usługi tłumaczenia naszej firmie jest gwarancją solidności i terminowości zlecenia.

Nasze Centrum Usług Tłumaczeniowych oferuje:

 • tłumaczenia pisemne 
  • zwykłe 
  • uwierzytelnione
 • tłumaczenia ustne
  • konsekutywne
  • symultaniczne
  • szeptane
 • weryfikację tłumaczeń pisemnych

 

Nasza szkoła języków obcych oferuje usługi tłumaczeniowe z różnych dziedzin, od tłumaczeń ogólnych po specjalistyczne np.: finansowe (bankowość, podatki, księgowość), prawne/prawnicze, techniczne i inne.

 

 

Zakres tłumaczeń pisemnych:

umowy

dokumenty

opracowania

artykuły 

formularze

prezentacje

dokumenty rekrutacyjne

i wiele innych…

Zakres tłumaczeń ustnych:

rozmowy i negocjacje handlowe

konferencje

posiedzenia rad nadzorczych

wizyty i szkolenia prowadzone przez zagranicznych ekspertów

rekrutacje pracowników

szkolenia wewnętrzne u Klienta

i wiele innych…

 
 

Centrum Usług Tłumaczeniowych

W naszej szkole języków obcych zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą lingwistów, a także z wieloma ekspertami z różnych dziedzin. Wielu naszych tłumaczy to członkowie prestiżowych organizacji branżowych – Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich, czy też Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS, a także tłumacze akredytowani przy NOT. 

 

Poufność

Wiemy, że gdy przekazujesz nam tekst do tłumaczenia, bądź korzystasz z usługi tłumaczeń ustnych, powierzasz nam tajemnice firmowe. Dlatego dbamy o Twoje bezpieczeństwo i posiadamy odpowiednie procedury gwarantujące poufność, a otrzymane informacje obejmujemy tajemnicą służbową.

Wszyscy pracownicy Poligloty, w tym tłumacze oraz personel pomocniczy, zostali zobowiązani do podpisania oświadczeń dotyczących zachowania w tajemnicy informacji związanych z klientami i świadczonymi usługami. Centrum Usług Szkoleniowych i Tłumaczeniowych Poliglota z Warszawy – zaufaj nam!